Stefan peškir sa vezom pčela 50×100
Stefan peškir sa vezom pčela 50×100 predstavlja savršen spoj kvaliteta, funkcionalnosti i atraktivnog dizajna, namenjen svakodnevnoj nezi najmlađih. Ovaj dečiji peškir izrađen je od 100% pamuka, što obezbeđuje prirodnu mekoću, visoku upijajuću moć i nežan dodir na koži. Zahvaljujući prirodnim vlaknima, peškir je pogodan i za osetljivu dečiju kožu, bez iritacija i neprijatnog osećaja nakon kupanja.
Dimenzije 50×100 cm čine ga idealnim za decu svih uzrasta. Praktičan je za upotrebu kod kuće, u vrtiću, na bazenu, moru ili putovanjima. Peškir brzo upija vlagu i pomaže da se dete osuši u kratkom vremenu, pružajući osećaj topline i udobnosti. Kvalitetna izrada omogućava dugotrajnu upotrebu, čak i nakon čestog pranja, bez gubitka mekoće i oblika.
Posebnu vrednost ovom peškiru daje vez sa dečijim motivima, koji unosi dozu razigranosti i čini ga omiljenim među mališanima. Pažljivo izrađeni detalji doprinose estetskom izgledu, dok istovremeno zadržavaju praktičnost i lako održavanje. Peškir se lako pere i zadržava postojanost boja.
Stefan dečiji peškir 50×100 odličan je izbor za roditelje koji traže kvalitetan, bezbedan i dugotrajan peškir za decu. Idealan je i kao poklon za rođenje, rođendan ili posebne prilike. Spoj prirodnog pamuka, pažljivo odabranih motiva i proverene izrade čini ovaj peškir pouzdanim dodatkom svake dečije svakodnevice.
Proizvođač:Stefan Arilje
*Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.




